Main Page Sitemap

Bitcoin-eesti foorum


bitcoin-eesti foorum

vaeva oma pead sellega. Täpsemalt.03 23:58;.03 10:20; 01:39, rE: bitcoin no nende eest ostis üks just misa, bitcoine saab ka ise kaevandada. One of the reasons advanced by the Estonian police for targeting was that the site had an Estonian version. See toimub kindlate algoritmide kaudu, sltub käibest ja ka juhuslikkusest (kui kiiresti neid juurde tekib, see on välja arvutatav). Kahjuks ei oska sellele küsimusele isiklikult kindlat vastust anda. Mned eelmisel aastal kaevamist alustanud on tänaseks saanud oma kaevandamismasinate hinnad ja elektrikulu enam-vähem plussi, aga karta on, et täna alustajad ei pruugi enam plussi saada, sest kaevureid on maailmas liiga palju juba. Sticky Topics Views 108 Views 3121 Views 0 Views, october 01, 2018, 09:45:23 PM by crroman18 Views, august 14, 2018, 09:38:03 AM by, carolxx500 Views Views l Topics 5 Views, yesterday at 02:36:04 PM by crroman18 8 Views 4 Views 18 Views 6 Views 2417. Suvalise rahvusliku valuuta ala USD tagatiseks on samamoodi usk, nagu ka Bitcoini taga.

Väga paljud värtpaberid on tänapäeval sarnaselt bitcoiniga ainult mingi kirje kuskil elektroonilises registris. Nimelt kui oleks soov juriidilise isikuna investeerida sinna (nt bitstamp vi mtgox kaudu) siis kui palju ja mis tuleks koosklastada eesti riigiga? Views, last post 0 Members and 1 Guest are viewing this board. RE: bitcoin smallKägu kirjutas small tsitaatno nende eest ostis üks just misa, bitcoine saab ka ise kaevandada./tsitaat. Therefore I moved my activities to a more welcoming jurisdiction, where my hobby trading resumed under a new name. Kui nnestub odavamalt osta ja kallimalt müa, siis oled kasumis.

Kui siiski on vaja raamatupidamise osas ka täpsemat vastust, siis soovitan pörduda oma konkreetse küsimusega. EV Raamatupidamise Toimkonna poole. 10:51, rE: bitcoin, bitcoin on nagu aktsia vi inglise nael vi vene rubla vi kullakangid vi nagu vanasti oli EVP, et lihtsalt on mingi asi, mida saad osta vi müa ja mille hind muutub nii, et seda eriti ette ei tea. RE: bitcoin, bitcoinide kaevandamine ei ole nii, et igaüks kirjutab endale niipalju bitcoine välja kui ise tahab. Soovitaksin alustada LHV analüsist, kust tuleb välja, et ilmselt on hetkel bitcoin gold fork tegemist mulliga. Unfortunately the heavy restrictions imposed by the Estonian police on Bitcoin, cryptocurrencies, and blockchain tokens, still stand to this day. Vib juhtuda ka vastupidi. Unfortunately even the Estonian Supreme Court does not appear to see a problem with that. Advertise with us (we do not endorse any site advertised).

Viimasel ajal, eriti Küprose kriisiga seonduvalt, on selle digitaalse valuuta kurss nö pärisvaluutade suhtes püstloodis üles liikunud.
Eesti (Estonian) Advertise with us (we do not endorse any site advertised) Pages: 1 Go Down Subject / Started by Replies / Views Last post ; 0 Members and 2 Guests are viewing this board.
Sticky Topics: Bitcoin Forum FAQ.
Sa ei vi postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei vi vastata selle foorumi teemadele sa ei vi muuta oma postitusi selles foorumis sa ei vi kustutada oma.
Miao ZhiCheng to Bitcoin Eesti July 3, 2016 Please join us on Thursday, July 7, 2016 at Wabadus cafe, we will have speakers and panelists from glimstedt, WageCan and HashCoins talking about Virtual Currency Pioneers.


Sitemap